Glory 18. rész

Sziasztok!

Az emberek tisztelete nem olyasmi, ami alapból jár a ranggal és pénzzel, és nem is olyasmi, amit erőszakkal ki lehet kényszeríteni. Azt bizony ki kell érdemelni és nem könnyű megtartani.

Jó szórakozást a Glory 18. részéhez!